Barış Pülten – 1B Belgelendirme2023-01-30T20:28:56+03:00

İletişim:

B. Barış Pülten – 1B Belgelendirme

Şirket kurucumuz Bülent Barış Pülten Bursa’ya yerleştiği 2010 yılından itibaren kontrol mühendisi olarak Bursa ve İstanbul da çeşitli kontrol ve belgelendirme firmalarında çalışmış. Bilgi birikimini 2018 yılında 1B BELGELENDİRME şirketine aktarmış ve firma bünyesinde bulunan kontrol mühendisleri ile birlikte bu yola çıkmıştır.

Hali hazırda Makine, Elektrik – Elektronik , Maden , İnşaat , Kimya , Fizik , Polimer , Tekstil , Endüstri , Matematik mühendislerinden oluşan güçlü kadromuz ile eğitim, personel belgelendirme, hizmet belgelendirme, ürün belgelendirme, sistem belgelendirme , bilirkişilik ve daha birçok mühendislik danışmanlık faaliyetleri ile sizlere hizmet etmekteyiz.

Genç, dinamik, tüm Türk Dünyasına hizmet veren firmamız kısa zamanda müşteri portföyünü binin üzerine çıkarmıştır.

Firmamız aynı zamanda OAİB ( ORTA ANADOLU İHRACATÇILAR BİRLİĞİ) üyesi, “sınıflandırılmamış makineler” üretimi ve ihracatı yapmakta, siparişe özel prototip üretimi yaparak ülkemize döviz girdisi sağlamaya yönelik çalışmalar yürütmektedir. Bu meyanda Makine ve Aksamları İhracatçılar Birliğine de üyedir.

Bir yandan sizlerin tüm belgelendirme hizmetlerinize cevap vermeye çalışırken, bir yandan da Dünyaya açılma çabasındadır.

Firmamızın işleyişi içinde yürüttüğü Entegre Yönetim Sistemleri (ISO 45001:2018,ISO 9001:2015, ISO 14001:2015) Bilim ve fen ışığında iş sağlığı, iş güvenliği ve çevre mevzuatlarına bağlı, ufak bir hata ile kaybedilen en ağır bedelin insan hayatı ve iş ahlakı olduğunun bilincinde çalışmalarını sürdürmektedir.

Tüm belgelendirme ve danışmanlık hizmetlerini yürütürken birincil ve ikincil mevzuat şartlarına uymayı amaç edinmiş. Her ne sebeple olursa olsun tarafsızlığından bir zerre dahi feragat etmeyeceğini müşterilerine taahhüt etmektedir.

Bu misyon ile firmamızın tüm çalışanları, tüm müşterilerimize eşit mesafede, tarafsız ve güvenilir hizmet etmektedir.

Go to Top