İletişim:

M. Çağlar DURSUN – Venova Mühendislik

1991 Sivas doğumluyum. Ege Üniversitesi’nde İklimlendirme ve Soğutma okuduktan sonra Okan Üniversitesi’nde Makine Mühendisliği okudum.
Deneyim kazanmak adına kendi işletmemi açmadan önce iklimlendirme, soğutma ve makine imalat alanlarında uzun süreler çalıştım.

Akabinde Venova Mühendislik’i kurdum. İklimlendirme ve soğutmadaki bilgimi makine ve mühendislik bilgimle birleştirdim. Böylece havalandırma alanında fan ve aksamlarının üretimine başlamış oldum.

Fakat özellikle plastik enjeksiyon alanında Venova Mühendislik’in alt yapısını güçlendirdiğimiz için son zamanlarda bu alanda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Plastik yada metal her hangi bir şeyin hem kalıbını hem de basımını yapabiliyoruz. Sektörel müşteri kitlemize baktığımızda; fabrikalar, kozmetik sanayi, elektronik eşya üreticileri gibi plastikle ilgili üretim yapan tüm firmalara fason üretim sağlayabiliyoruz.

Kısaca özetlemek gerekirse; iklimlendirme, soğutma, makine, mühendislik ve plastik enjeksiyon alanında Venova Mühendislik olarak yurtiçi hizmet verebiliyoruz.