Egemen ŞENTÜRK – Hızlı Stok2022-10-10T21:12:06+03:00

İletişim:

Egemen Şentürk – Hizlistok.com.tr

2007 yılın da kurulan Rapid Stock müşterilerinin bilgi teknolojileri konusun da ihtiyaçlarına yüksek kaliteli çözümler sunmasına, olanak sağlayan bir bilişim firmasıdır. Rapid Stock 10 yılı aşan bilgi ve tecrübeyle 25 farklı şehirde çözüm hizmetlerini, müşterilerine ulaştırmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Uzaktan ya da yerinde servisler ve uygulamalı POC projeleri ile müşterilerine, bilişim ihtiyaçlarını tek kaynaktan almanın rahatlığı ve güvenini vermektedir. Rapid Stock’u diğer firmalardan ayıran en büyük özellik ekibimizin mutlu çalışıyor olmasıdır, bu sürekli üretken ve analitik yapıya sahip olmamızın başlıca sebebidir. Hiç düşünmeden kapımızı çalın çünkü “hizmet için biz hep varız”

MİSYON
Rapid Stock’ un aldığı projelerin büyük bir kısmı referans yoluyla ulaşmaktadır, çünkü mutlu personel-mutlu müşteri, mutlu müşteri-yeni müşteri, paradoksu ile hareket etmekteyiz. Rapid Stock’da odak noktamız aldığımız projenin mükemmelliği ve müşteri memnuniyetidir. Rapid Stock her işini ilk işi gibi görür, işte bu yüzden projeye heyecan duyarak başlarız. Müşterilerimizi ihtiyacı olan projelerin gerçekleştirilmesin de toplam sahip olma maliyetinin (TCO) minimuma indirgenmesi ve kısa zaman içerisinde yüksek verim elde edilmesidir. Sistem bakım anlaşmalarımız ile bilişim sorunlarını hedeflenen sürede çözümlenmesini garantilediğimiz gibi çıkabilecek problemlerin proaktif önlemler ile önlenmesini hedeflemekteyiz. İş ortaklarımızın çalışmalarının bilişim kaynaklı bir sorundan zaman, iş ve para kayıplarının önüne geçmek, bu sayede firma çalışanlarının asıl işine odaklanmasını sağlamak en büyük amacımızdır.

VİZYON
Rapid Stock yetenekli kadrosu, dinamik yapısı ve projeleri ile farkındalık felsefesini geliştirerek müşterileri ile birlikte win-win yapısı oluşturulmuş bir firma haline gelmektir. Uzmanlıklarımız ve müşteri odaklı yapımız ile güvenilir bir iş ortağı, bir teknoloji firması olmak ana vizyonumuzdur. Rapid Stock teknolojik gelişmelerin uzman bakış açısı ile takipçisi olup, müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurmak aynı zamanda müşterisini sonuca sağlam ve hızlı şekilde ulaşmak en temel ilkesidir.

Go to Top