• Prana Kulübü’ne üye oluncaya kadar geçen süreçte olduğu gibi toplantı, eğitim ve seminerlere eksiksiz katılımınız önemlidir. Eğer mücbir sebepler dışında mazeret gösterilmeksizin 3 toplantıya üst üste katılmamanız doğrultusunda üyeliğiniz askıya alınır. Bunun sebebi görünür olmanız ve ticari fırsatları kaçırmamanızdır.
  • Toplantılara katılmak kadar zamanında katılmak da önemli bir detaydır. Unutulmamalıdır ki disiplin motivasyonu yener.
  • Prana Kulübü üyelerinden katkı beklediğiniz kadar diğer üyelere katkı sağlamanız gerekir. Bu sizin kulübe ve kulüp üyelerine bağlılığınızı gösterir. Diğer üyelerde sizinle aynı ölçüde size bağlı olurlar.
  • Üyelik süreci boyunca etik ahlaki değerlere bağlı kalmanız en temel sorumluluğunuzdur.
  • Prana Kulübü içerisinde büyümek ve diğer üyeleri de aynı oranda büyütmek için referansınız en önemli etkenlerden biridir. Müşterilerinize, partner şirketlerinize, yada tanıştığınız diğer insanlara Prana Kulübü’nden bahsederek onları davet etmeniz her bir üyeye yeni network sağlayacaktır.

Prana Kulübü kolektif bir çalışma alanıdır. Basit bir örnek vermek gerekirse; Neslihan’ın 10 kişilik bir çevresi, Gizem’in 5 kişilik bir çevresi sizin de 3 kişilik bir cevreniz var olsun. Bu 3 kişinin toplam çevresi 18 kişidir.  Siz 3 kişilik çevrenize Prana Kulübü’nü önerdiğinizde Neslihan ve Gizem +3 potansiyel iş birliğine sahip olur. Neslihan ve Gizem kendi çevrelerine Prana Kulübü’nden bahsederse sizin +15 potansiyel iş birliğiniz olur.

Sayılara takılmanız önemli değildir. “Nitelik mi Nicelik Mi?” dediğinizde Prana Kulübü Niceliğe değil (sayı) Niteliğe önem vermektedir!